Vitajte v našom  e-shope    emotivo.sk
Ceníme si váš záujem a pozornosť pri čítaní týchto riadkov.
Sme nadšení, že máme možnosť pracovať s módnymi doplnkami, ako sú  kabelky. 

Sú našou vášňou a radi by sme náš vkus pri výbere prezentovali tak  na predajniach, ako i na našom e-shope.

emotivo ..... to sú talianske kabelky a doplnky

Koncept emotivo   nadväzuje na naše doterajšie dlhoročné skúsenosti v oblasti kabeliek a doplnkov. Našou snahou je ponúknuť záujemcom a nadšencom pekné kúsky tak známych, ako i u nás menej známych talianskych značiek. Mali sme možnosť spolupracovať s mnohými výrobcami. S niektorými pracujeme dodnes a snažíme sa hájiť ich dobré meno na našom trhu. 

Koncept emotivo   prezentuje značky, ktoré nás nejakým spôsobom zaujali a my by sme vám ich radi dali do pozornosti. Každý kus pre vás vyberáme osobne, priamo v showroomoch. Slovenský zákazník  je náročný a má svoje preferencie pri rozhodovaní sa. A to sa snažíme zohľadňovať. Za dôležité považujeme aktuálnosť, kvalitu materiálov a dielenské vypracovanie ... ..a to všetko za prijateľnú cenu.    Originalita je samozrejmosťou.

U nás nenájdete tisícky produktov. Rozhodne ale nechceme, aby pri prechádzke po našich stránkach ste pociťovali  nudu či  jednotvárnosť. A na tom si dáme záležať. Budeme sa snažiť, aby  pri prehliadaní stránok ste sa cítili rovnako dobre ako pri návšteve niektorej z našich predajní.

Naša práca je naše hobby a našim cieľom je, aby vás pri používaní výrobku sprevádzal rovnako dobrý pocit, ako nás pri jeho výbere.


Prajeme vám príjemný nákup.